• 071 785 58 84
  608 292 441
  660 149 550
 • gg icon2737243
 • gg icon3496433
 • Nipolmedia
  Dubois 37/1A
  50-207 Wrocław

Skoczek.pl - przesyłki kurierskie

Jabra Speak 510 Zestaw konferencyjny BT
SPEAK 510 ZESTAW KONFERENCYJNY
449.00 zł
397.00 zł

Firma Jabra przenosi rozmowy konferencyjne na zupełnie nowy poziom, dzięki urządzeniu Jabra Speak 510 – wyjątkowemu przenośnemu telefonowi głośnomówiącemu z interfejsem Bluetooth. Możesz zmienić praktycznie każdy pokój w salę konferencyjną i zapewnić najwyższy poziom produktywności pracy w dowolnym miejscu.

Zmień dowolne pomieszczenie w salę konferencyjną

Zwiększ produktywność i nie trać koncentracji dzięki zestawowi Jabra Speak 510 – przenośnemu telefonowi głośnomówiącemu, który potrafi zmienić Twój pokój w salę konferencyjną. Otrzymujesz doskonałą jakość dźwięku oraz rozwiązanie Plug&Play, które można połączyć z komputerem, tabletem lub smartfonem. Zwiększ wydajność i uzyskaj możliwość przyłączenia się do rozmowy w dowolnej chwili i miejscu.

Poręczne i wygodne

Zwarta budowa oraz etui podróżne zestawu Jabra Speak 510 oznaczają, że doskonale nadaje się do transportu. Może to być zarówno zorganizowanie szybkiej rozmowy konferencyjnej w biurze współpracownika, jak i wyjazd w podróż służbową. W każdym przypadku jest on niezwykle łatwy w użyciu.

Bez krzyczenia czy hałaśliwego przesuwania mikrofonu

Zestaw Jabra Speak 510 jest wyposażony w mikrofon dookólny i głośnik o wysokiej mocy, co pozwala rozmawiać z dowolnego miejsca wokół urządzenia. Dzięki temu otrzymujesz profesjonalne rozwiązanie do prowadzenia rozmów konferencyjnych z dowolnego miejsca.

Cechy produktu:

 • Połączenie Plug&Play z komputerami oraz dowolnym urządzeniem Bluetooth w celu zapewnienia większej mobilności i swobody
 • Pełna zgodność z wiodącymi systemami UC oraz klientami VoIP w celu zapewnienia płynnej integracji
 • Wyjątkowa jakość dźwięku zapewniająca krystalicznie czyste i naturalnie brzmiące rozmowy, które umożliwiają prowadzenie wyraźnych rozmów w każdym miejscu

 

0 zł


Nipolmedia - aukcje allegro

na górę ^

Strona główna - O nas - Regulamin - Polityka prywatności - Jak kupować - Kontakt - Allegro - Serwis