• 071 785 58 84
  608 292 441
  660 149 550
 • gg icon2737243
 • gg icon3496433
 • Nipolmedia
  Dubois 37/1A
  50-207 Wrocław

Skoczek.pl - przesyłki kurierskie

EMPORIA CLICK
Wysokiej jakości obudowa z klapką Funkcja połączeń alarmowych firmy emporia SMS i MMS, Bluetooth Kolorowy wyświetlacz
289.00 zł
229.00 zł
Konstrukcja: Wysokiej jakości obudowa z klapką
Funkcja połączeń alarmowych firmy emporia: Możliwość wyboru pięciu numerów
Kolorowy wyświetlacz: Kolorowy wyświetlacz
Bluetooth: Umożliwia połączenia

 

 

emporiaCLICK.

CLICK jest najbardziej wszechstronnym modelem wśród telefonów komórkowych emporia. Wyróżnia się dużymi i szczególnie łatwymi w użyciu klawiszami, czytelnym, kolorowym wyświetlaczem z czcionką o regulowanym rozmiarze oraz donośnymi głośnikami. Ten telefon z klapką zawiera też wbudowany aparat i funkcję połączeń alarmowych firmy emporia.

 

Cechy i funkcje:

CLICK umożliwia łatwe wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych (SMS), a nawet multimedialnych (MMS). Przy użyciu dużych klawiszy z wypukłymi punktami można łatwiej używać telefonu, a zdjęcia można robić zarówno otwartym, jak i zamkniętym telefonem CLICK. Zdjęcia są wyświetlane na ekranie o wysokiej rozdzielczości i można je przesłać bezpośrednio w wiadomości MMS.


Do trzech najważniejszych numerów zapisanych w telefonie można uzyskiwać dostęp przy użyciu klawiszy szybkiego wybierania. Rozmiar czcionki wyświetlanej na ekranie można regulować w celu zwiększenia czytelności.


Telefon udostępnia różne dzwonki polifoniczne, alarm wibracyjny i migający sygnał świetlny, które skutecznie powiadamiają o każdym połączeniu. W trybie głośnomówiącym do rozmowy mogą dołączyć się inne osoby znajdujące się w pobliżu. Podobnie jak wszystkie telefony komórkowe firmy emporia model CLICK emituje dźwięk o wspaniałej jakości. Telefon współdziała z aparatami słuchowymi, a poziom głośności można regulować.


Funkcja połączeń alarmowych firmy emporia zapewnia poczucie bezpieczeństwa i gwarantuje możliwość nawiązania połączenia z pięcioma zaprogramowanymi numerami jednym naciśnięciem przycisku.

 

 

 

W KOMPLECIE:

 1. TELEFON EMPORIA CLIK
 2. BATERIA
 3. ŁADOWARKA SIECIOWA
 4. PODSTAWKA BIURKOWA Z MOŻLIWOŚCIĄ ŁADOWANIA
 5. INSTRUKCJA OBSŁUGI W J. POLSKIM
 6. KARTA GWARANCYJNA

 

0 zł


Nipolmedia - aukcje allegro

na górę ^

Strona główna - O nas - Regulamin - Polityka prywatności - Jak kupować - Kontakt - Allegro - Serwis